Nüffia 3

10.00

Tuld saab elus hoida.

llustratsioonid: Urmas Nemvalts
Ilmumise aeg: detsember, 2022
ISBN: 978-9916-9559-5-6
Küljendas: Margus Nõmm
Trükkitööd: AS Greif
Kaas: kõva
Formaat: A5
Lk-de arv: 60

DEMO.

Jaga seda:

Kirjeldus

Saateks lapsevanemale

Muhe jutuvestja Heiki Vilep esitab meile haarava ja mängulise loo armastusest.
Ta kujutab armastust lõkendava tulena – inimlikult ehedate ja ülimalt võimsate tunnete elava substantsina, mis lõõmates nii põletab kui ülendab, soojendades ühendab ning kuhtudes lahutab. Nii paare, peresid kui kogukondi laiemalt.
Raamat on mõeldud eelkõige lastele, kuid ka täiskasvanutele pakub kirjatükk liigutavat ainest lähisuhete ja eluväärtuste üle mõtisklemiseks. Eriti vahva saaks olema väikeste ja suurte lugejate omavaheline arutlus raamatus toimuva üle!
Jutustatud lugu, nagu muinasjutud ikka, loob võimaluse siirduda armastuse ja selle tähenduste otsingul turvaliselt tegelikkuse unenäolisusse, kus kõik on võimalik. Samas, mitte suvaliselt, vaid seostatuna.
Me saame võimaluse siseneda koos vahvate tegelastega läbi seinaaugu täiskasvanute eraellu, nende kirglikesse vastasseisudesse ning armsatesse teineteise taasleidmistesse. Seikleme koos eaka, aga lapselikult leidliku, targa ja lõbusa kõigeteadlase Rõnn Düfi ja tema südikate ning uudishimulike väikeste sõprade Kafi ja Jufi kaaskonnas. Rõnn, mõistes armastuse habrast olemust, juhib kindlameelselt igas vanuses lugejat koos loo tegeleastega kaotatu leidmise riukalikul teekonnal.
Küllap me kõik, nii lapsed kui täiskasvanud, vajaksime mõnel hetkel leebe ja mõistva vanavanema suunamist. Südantsoojendav on leida end käesolevas raamatus vanaisalikult elukogenud Rõnn Düfi ja vanaemalikult salapärase nõiamoori maagiliste toimingute hoolivas ümbritsuses.
Sündmustiku kulgedes jõuame meelehärmi valmistavaid pettumusi lahendades lootuste täitumisele ning arusaamisele armastuse elususest tänu Rõnn Düfi teaduslikele tõikadele:
KÕIK PÕLEB
KÕIK EI PÕLE PÄRIS ÄRA
MÕNI ASI PÕLEB AEGLASEMALT
Ja lõpuks kõige olulisem tõdemus:
TULD SAAB ELUS HOIDA

Meelis Sütt
psühhoanalüütiline psühhoterapeut
psühhoanalüüsi kandidaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nüffia 3”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…