Raamatute Kambri võti

75.00

Siit saad tublisti üle miljoni tähemärgi lastekirjandust ja sadu pilte pealekauba. Siit saad kõik, mis Heiki Vilep on lastele kirjutanud. Lisaks jooksvalt sellegi, mis ta veel juurde kirjutab.
Osta ühekordne salasõna ja sulle on vaba sissepääs seniks, kuni on internet.
Leht uueneb aja jooksul imeväel ja raamatuid muudkui lisandub.
Lugemiselamuse nauditavamaks muutmise nimel nägin pisut vaeva ja lisasin masinavärki plugina, mis laseb sahinaga lehte keerata. Samuti ei puudu otsing ja pisipiltide rida, mida rullides on mugav lemmikkohti kiiresti üles leida. Ekraaniks kõlbab igasugune nutiriist telefonist kuni televiisorini.

.

Jaga seda:

Kirjeldus

Siin on peaaegu kogu mu looming, mis lastele elu jooksul kirjutatud. Samuti leiad siit sadu illustratsioone enam kui kümnelt vaieldamatult Eesti paremikku kuuluvalt illustraatorilt. Loodan, et selle kuldse võtmega avad ühe põneva ja värvikireva fantaasiamaailma ukse. Ukse, mille jätad endale ja võib-olla ka oma lastele veel pikaks ajaks avatuks. Ja kui võti peaks kaduma, saad autorilt uue – kirjuta vilep@vilep.ee. Ja kui autor peaks kaduma, jätan teatepulga oma lastele, kes tegelevad aarete valvamisega, kuniks keegi koopasuu õhku laseb 😀

Sissepääs Raamatute Kambrisse

Kirevaid elamusi!
Autor

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Raamatute Kambri võti”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga