Roosa printsess

10.00

Ilmumise aeg: Mai 2017
Lk-de arv: 48
ISBN: 978-9949-9810-5-2
Formaat: 159 x 230 mm
Kujundus: Aivo Blum
Illustratsioonid: Kristina Viin
Trükkinud: AS Greif
Raamatu ilmumist toetasid lugejad 🙂

Demo
.

Jaga seda:

Kirjeldus

Linnamaasturid ja karusnahkkraed, asjade uputus ja pealiskaudsus kõrvuti vähekindlustatuse ja virelemisega – see on teemaks läbi ajastute. Materjaalsete väärtuste muutudes muutuvad tahes-tahtmata ka muud väärtushinnangud, suhtumine asjadesse, inimestesse, maailma ja ellu.
Väike inimene otsib aga oma. Ta on veel avatud ja uudishimulik, puutumata üleüldisest võidujooksust.
Printsess Krista, kes elab Asjademaa Roosas Lossis, tüdineb küllusest ja astub mäest alla lihtrahva lastega mängima. Ta vahetab ajutiseks suure kotitäie uhkeid ja kalleid nukke üheainsa kaltsunuku Juta vastu. Jutale õmbleb ta omaenda kätega uhked riided selga, hoolitseb nuku eest ja lõpuks kiindub temasse niivõrd, et lõpuks kahetseb, et vahetuskaup oli ajutine. Nuku Juta aga ärkab sellise hoolitsuse peale ellu ja hakkab soovib mänguasjaks olemise asemel hoopis sõbrannaks hakata. Kristale meeldib mõte uuest sõbrannast ja kui tuleb aeg nukud tagasi vahetada, leiab, et tal on tegelikult kogu aeg palju sõbrannasid olnud.
Printsess ja külalapsed jäävad sõpradeks ja mängivad edaspidigi koos. Tee Roosa Lossi ja mäejalamil laiuva külakese vahel muutub märkamatult lühemaks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roosa printsess”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga