Kapiukse kollid. 3 e-raamatut (pdf)

7.00

Trükitähed
Illustreeris: Ott Vallik (Moritz)
Kujundus, küljendus: Margus Nõmm
Trükitööd – Greif OÜ

Kategooria:
Jaga seda:

Kirjeldus

1. raamat
Jan on lohakas poiss. Õhtuti ei viitsi ta kunagi oma mänguasju kokku korjata ja need vedelevad mööda tuba laiali. Kõik muutub aga päevast, mil kapiukse kollid teda ründavad ja rünnak ainult tänu vapratele mänguasjadele tagasi lükatakse. Trükitähtedes tekst, suured pildid.

2. raamat
Selles raamatus kohtute taas korralageduse kollidega, kes elavad kapiukse mustri sees. Kunagi kimbutasid nad poissi nimega Jan . Jan oli tookord väga lohakas, aga nüüdseks koristab ta alati oma mänguasjad peale mängimist kokku.
Nüüd on kapiukse kollid sihikule võtnud Jani onu Peetri. Peeter on ehitusel suur ülemus . Muidu on ta hea mees, aga korda ei viitsi sugugi hoida. Seda, mis kapiukse kollid onu Peetriga ja tema ehitusplatsiga korda saadavad, leiamegi sellest raamatust.

3. raamat
On aasta 2427. Kaugetele planeetidele lendamine on muutunud igapäevaseks asjaks. Kaupadega täidetud tähelaevad sõeluvad maailmaruumis edasi-tagasi ja toimetavad peale kaupade ka inimesi planeedilt planeedile.
Nii juhtuski, et kaks poissi – Ott ja Heiki – pandi koos pakkidega tähelaeva peale, mis pidi lendama planeedile „K-7“. Nende emmed-issid veetsil seal puhkust ja kui kool läbi sai, saadeti poisid neile järele nagu pakid.
Kuna poisid aga ei osanud tähelaevas puhtust ja korda hoida, tuleb neil tegemist korralageduse kollidega, kes kapiukse mustri seest maha ronivad ja poisse kimbutama hakkavad. Nad muudavad ära tähelaeva marsruudi ja nii jõutakse planeedi K-7 asemel planeedile X…

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kapiukse kollid. 3 e-raamatut (pdf)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…