Külalisteraamat

Tere, hea külaline!

 
 
 
 
 
Tärniga * väljad tuleb kindlasti täita.
Sinu e-posti aadressi ei avaldata.
21 sissekannet
Iko kirjutas 22. apr. 2024
TERE! MULLE MEELDIVAD SU RAAMATUD. MA OLEN LUGENUD "LIISU", "MINU LAUL" JA "UNE-MATI UDUJUTUD". SINU RAAMATUD ON NALJAKAD. MA LOEN E-LUGERIST, OLEKS TORE, KUI NEID OLEKS SEAL ROHKEM SAADA. IKO 6A
Neidi Leiman kirjutas 25. jaan. 2024
Ja külalistel rõõmu ning ärevust ka kuipalju! Ning ema-isaga kokku saades oli niipalju muljetamist, et vahepeal räägiti korraga ja mõlemat "oma raamatut" pidid ka mõlemad vanemad korraga vaatama. Õnneks õhtul loeb emme ühele tema raamatut ja issi teisele tema oma. Aitäh, kniks ja kummardus ning vanaema saab rahus oma raamatud enne läbi lugeda, kui lastelastele loovutab 🥰
Kristel Vilbaste kirjutas 25. jaan. 2024
Ma ei ole küll Su raamatute sihtrühm, aga tahan öelda, et minumeelest oled Sa meie praegusaja parim lastekirjanik. Kiita kedagi on jube raske, aga nii see on. 🙂
Neidi Leiman kirjutas 3. veebr. 2023
Külas käidud ja lastel elamus pikaks ajaks meeles. Nii palju raamatuid, mida endale tahaks ja nii tore vastuvõtt! Vanaema sai endale Nüffia raamatud (laenan lahkesti lastele ja lastelastele ka), pisem põnn sai "Pesamuna kõneaabitsa" ja vanem pidi raske südamega paljudest raamatutest loobuma ja ainult kahega leppima. Aga me tuleme uuesti. Aitäh!
Kaire kirjutas 13. juuli 2022
Tere! Eile, 11.07.2022, käisime vaatamas Teie etendust "Une-Mati udujutt" Lutsu külaplatsil ja pean tunnistama, et see oli kõige vahvam etendus mida näinud olen. Põnev, naljakas, õpetlik ja kaasahaarav. Nagu oleks ajas tagasi rännanud ja olnud taas väike tüdruk. Minu tütred ainult Une-Matist räägivad ning raamatuid, mis me ostsime, sirvivad. Aitäh, et teete võimalikuks ka täiskasvanutel oma sisemine laps üles leida 😊🙏 Edu edaspidiseks!
Deivi kirjutas 1. apr. 2022
Emakeelenädalal, 16. märtsil oli Tartu Variku Kooli 1.-3. klasside õpilastel tore kohtumine kirjanik Heiki Vilepiga. Kohtumise käigus said lapsed kuulda erinevaid huvitavaid luuletusi ja lugusid ning ka autogrammid raamatuisse. Samuti said lapsed küsida kirjanikult põnevaid küsimusi ja teada, mis kirjaniku loomingu taga peitub. Suur tänud, et tulid meile külla ja tõid rõõmu meie päeva! Soovime head tervist ja lennukat sulge!
Ingrid Toomse kirjutas 24. märts 2022
Emakeelepäeva puhul käis kirjanik Heiki Vilep külas Kose Lasteaed PäevaLille majades. Põnevate kohtumiste käigus kuulsid lapsed erinevaid huvitavaid lugusid ja luuletusi. Kirjaniku külaskäik tekitas palju elevust ja melu ning huviga kuulasid nii kõige pisemad kui ka kõige suuremad fännid. Lapsed said küsida palju küsimusi ja põnev oli teada saada, kuidas ja millest erinevad lood alguse saavad. Lapsed olid eelnevalt Heiki Vilepi loominguga tutvunud ja kõik rühmad esitasid autorile ühe tema luuletuse. Aitäh, et kirjutad lastele vahvaid jutte ja luuletusi! Suur tänu, et tulid meile külla ja käisid kõigis meie lasteaia majades! Soovime lennukaid mõtteid uue loomingu tarvis!
Riina kirjutas 21. märts 2022
18. märtsil 2022 käis Surju Koolis külas kirjanik Heiki Vilep: kuulajatele meeldisid väga tema väikese vimkaga naljakad luuletused, mida autor kandis ette ikka väga muhedalt. Põnev oli ka teada saada, mis kirjaniku loomingu taga peitub ning kuidas luuletused ja jutud valmivad. Nagu meil traditsiooniks, toimus ka emakeelepäevale pühendatud luule lugemise võistlus, mille üheks osaks oli ka Heiki Vilepi loomingu esitamine Surju Kooli õpilaste poolt. Suur tänu kirjanikule, kes aitas parimad etlejad välja valida ning inspireeris lapsi kindlasti ka rohkem lugema ja ehk ka ise kirjutama! 🙂
Kadri Reek kirjutas 17. märts 2022
14. märtsil, emakeelepäeval oli Otepää Gümnaasiumi 1.-6. klasside õpilastel tore kohtumine kirjanik Heiki Vilepiga. Kuulasime lugu robotist ja vahvaid luuletusi. Lapsed said oma küsimustele vastuseid ja autogrammid raamatuisse. Aitäh!!! Tore, et Eestis on selline vahva kirjanik, kes kirjutab lastele luuletusi ja jutte, mida on alati hea lugeda, mis toovad naeratuse suule nii väikestele kui suurtele lugejatele ja aitavad muremõtteid peletada! Soovime kirjanikuhärrale ikka head tervist ja uusi mõttevälgatusi, mida raamatuteks vormida!
Cathriin kirjutas 6. dets. 2021
"Pesamuna kõneaabits" on meie kaheaastase absoluutne lemmik! Kui olime raamatuga umbes aasta tagasi paar kuud tutvust teinud, hakkas siis 1a4k vanune laps mulle ootamatult enda ümber raamatutel, reklaamtahvlitel tähti näitama: S, I, A jne... Ilma teadliku pingutuseta olid Oti ja Miia seiklused ta nii endasse haaranud, et õppis vaikselt selle raamatu abil tähed selgeks. Tänaseks loeb ta juba ise mitmeid raamatu salme peast ning õde-venda Ott ja Miia on alati oodatud lemmiktegelased. Loodame, et nende seiklustest kuuleme tulevastes raamatutes veel! Illustratsioonid on lapsele väga köitvad ja huvitavad. Minu hinnangul võiks see raamat iga rääkima õppiva lapse "kohustuslik kirjandus" olla.
Triin kirjutas 9. nov. 2021
Hea Heiki! Jõudu-jaksu ja kerget sulge! Olles Eestist kaugel, on nii mõnus ja soe lugeda eesti keeles! Paberraamatud on hindamatud, ent kaugele neid kahjuks suures koguses kaasa ei võta. Sinu Raamatute Kamber saab olema meie igapäevane väike teraapiarohi koduigatsuse vastu :). Aitäh!
Liivi Kodas kirjutas 27. märts 2021
Kniks, kraaps ja kummardus! Nii kiiret toimetamist annab otsida! Raamatud lõunaks käes. Kaunist kevadet!
Urmas Nemvalts kirjutas 25. veebr. 2021
Mõni arvab, et vaktsiin päästab maailma, mõni loodab, et uus valitsus. Heiki Vilep teab, et maailma päästab naer. Ta nägi seda hiljuti avastatud nüffide mõnusas, lihtsas, soojas ja natuke napakas maailmas. Näitas seda maailma mullegi... ja nüüd on raamat valmis. Küsige Vilepi käest või nõudke raamatupoest!
Sirle kirjutas 22. veebr. 2021
Meie pere lemmikud on Vilepi luuletused. Neid on mõnus lugeda, neid on hea ette lugeda. Hea tuju on garanteeritud nii etlejale kui ka kuulajale. Jõudu ja muhedaid luuleridu edasiseks.
Riita Mäerand kirjutas 22. veebr. 2021
Meil on kodus üks kümmekond Hr Vilepi raamatut. Nad kõik on suurepärased õhtujuttudeks, lisaks loen neid lasteaias ette lõunaune ooteks. Lapsed võivad neid lugusid järjepanu kuulata, neist tüdinemata. Aitäh kirjanikuhärrale! Kerget sulge edaspidiseks!
Sünne kirjutas 21. veebr. 2021
Meie pere lastel on kummalgi oma Heiki Vilepi raamaturiiul, kõik raamatud puha pühenduse ja autogrammiga. Need raamatud on erilised nagu lumehelbed - riiulis on nad kõik ju ühe kujuga, aga lähemalt tutvudes ja lugema hakates avaneb igaühes neist eriline maailm. Meie täname 👍👍🌞
Andres Andra kirjutas 21. veebr. 2021
Sinu raamatud on nii mõnusalt kirjutatud, tulevad oma lapsepõlve raamatud meelde! Illustreeritud on need lausa imeilusalt!
Kaie Seger kirjutas 21. veebr. 2021
Kui meie pere raamaturiiulis poleks Hr. Heiki Vilepi raamatuid, ei oleks meid olemaski! Aitäh sulle ja sinu sulele 😉 Emmaliisa ja "Torpsu" tervitavad kah siit Kabriste külast 😉
Margus Põldsepp kirjutas 21. veebr. 2021
Tere, Heiki raamatud on meie pere lastele asendamatu õhtujutuvara. Kõnetavad hästi tänapäeva lapsi! Hoogsat sulge ja mõttelendu edaspidiseks!
Lea kirjutas 21. veebr. 2021
Tere. Meie pere on H. VILEPI raamatute suur fänn. M 10a ja H 9a juba aastaid, K 2a alles tutvub Une-Mati ja teiste tegelastega. Aitäh loomast vahvaid raamatuid! Lea & co
Heiki Vilep kirjutas 19. veebr. 2021
Tore ja vajalik on teada, mida sinu loomingust arvatakse. Või e-poest... või sinust endast 😎 Ette tänades Heiki Vilep