Külalisteraamat

Tere, hea külaline!

 
 
 
 
 
 
Tärniga * väljad tuleb kindlasti täita.
Sinu e-posti aadressi ei avaldata.
10 entries.
Liivi Kodas wrote on 27. märts 2021
Kniks, kraaps ja kummardus! Nii kiiret toimetamist annab otsida! Raamatud lõunaks käes. Kaunist kevadet!
Urmas Nemvalts wrote on 25. veebr. 2021
Mõni arvab, et vaktsiin päästab maailma, mõni loodab, et uus valitsus. Heiki Vilep teab, et maailma päästab naer. Ta nägi seda hiljuti avastatud nüffide mõnusas, lihtsas, soojas ja natuke napakas maailmas. Näitas seda maailma mullegi... ja nüüd on raamat valmis. Küsige Vilepi käest või nõudke raamatupoest!
Sirle wrote on 22. veebr. 2021
Meie pere lemmikud on Vilepi luuletused. Neid on mõnus lugeda, neid on hea ette lugeda. Hea tuju on garanteeritud nii etlejale kui ka kuulajale. Jõudu ja muhedaid luuleridu edasiseks.
Riita Mäerand wrote on 22. veebr. 2021
Meil on kodus üks kümmekond Hr Vilepi raamatut. Nad kõik on suurepärased õhtujuttudeks, lisaks loen neid lasteaias ette lõunaune ooteks. Lapsed võivad neid lugusid järjepanu kuulata, neist tüdinemata. Aitäh kirjanikuhärrale! Kerget sulge edaspidiseks!
Sünne wrote on 21. veebr. 2021
Meie pere lastel on kummalgi oma Heiki Vilepi raamaturiiul, kõik raamatud puha pühenduse ja autogrammiga. Need raamatud on erilised nagu lumehelbed - riiulis on nad kõik ju ühe kujuga, aga lähemalt tutvudes ja lugema hakates avaneb igaühes neist eriline maailm. Meie täname 👍👍🌞
Andres Andra wrote on 21. veebr. 2021
Sinu raamatud on nii mõnusalt kirjutatud, tulevad oma lapsepõlve raamatud meelde! Illustreeritud on need lausa imeilusalt!
Kaie Seger wrote on 21. veebr. 2021
Kui meie pere raamaturiiulis poleks Hr. Heiki Vilepi raamatuid, ei oleks meid olemaski! Aitäh sulle ja sinu sulele 😉 Emmaliisa ja "Torpsu" tervitavad kah siit Kabriste külast 😉
Margus Põldsepp wrote on 21. veebr. 2021
Tere, Heiki raamatud on meie pere lastele asendamatu õhtujutuvara. Kõnetavad hästi tänapäeva lapsi! Hoogsat sulge ja mõttelendu edaspidiseks!
Lea wrote on 21. veebr. 2021
Tere. Meie pere on H. VILEPI raamatute suur fänn. M 10a ja H 9a juba aastaid, K 2a alles tutvub Une-Mati ja teiste tegelastega. Aitäh loomast vahvaid raamatuid! Lea & co
Heiki Vilep wrote on 19. veebr. 2021
Tore ja vajalik on teada, mida sinu loomingust arvatakse. Või e-poest... või sinust endast 😎 Ette tänades Heiki Vilep